Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wodzisław Śl.: Wernisaż wystawy "Żniwa Artystyczne" - Powiat Wodzisławski

Wodzisław Śl.: Wernisaż wystawy „Żniwa Artystyczne”

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na wystawę prac podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Pokochaj Mnie".

Wystawa „Żniwa artystyczne – suplement” to próba retrospektywnego spojrzenia na twórczy dorobek grupy podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Gorzycach oraz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom „Pokochaj Mnie” z Gorzyczek.

Przedstawione tutaj prace pochodzą z wystaw „Graficzny Świat”, „Nasz PowiArt”, „Przenikanie”, „Pokochaj legendy Ziemi Wodzisławskiej”, „Kolażem po oczach”, oraz z trzech kolejnych edycji Międzynarodowego Przeglądu Plakatu Muzycznego towarzyszącego festiwalowi „Jazz w Ruinach”.

Obejmują zatem okres od 2013 do 2017 roku.

Wystawa zorganizowana z inicjatywy GCK w Gorzycach była już prezentowana w galerii „Na Sali” w Ośrodku Kultury w Olzie.

Wystawa w wodzisławskiej bibliotece będzie wzbogacona o kilka dodatkowych prac nieprezentowanych wcześniej i potrwa do końca grudnia.