Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wieści Powiatu Wodzisławskiego - LUTY 2017 - Powiat Wodzisławski

Wieści Powiatu Wodzisławskiego – LUTY 2017

Zachęcamy do obejrzenia najnowszego odcinka "Wieści Powiatu Wodzisławskiego" w telewizji TVT. W programie m.in. o sukcesie Powiatu w tegorocznym rankingu Związku Powiatów Polskich...

… o nowych autobusach w taborze PKS Racibórz, obsługujących powiatowe przewozy pasażerskie, karetce dla Szpitala w Rydułtowach, szkole rodzenia w szpitalu wodzisławskim, balu maskowym w Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach, drogowych planach remontowych na 2017 r. oraz turnieju tenisa stołowego w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Radlinie.