Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w szachowych mistrzostwach - Powiat Wodzisławski

Weź udział w szachowych mistrzostwach

21 listopada Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. organizuje po raz piąty Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Wodzisławskiego w Szachach. Zgłoszenia przyjmowane są do 17 listopada.

Podobnie jak w latach poprzednich zawody odbędą się w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a. Rozpoczęcie o godz. 9:00.
Zgłoszenia do udziału w Turnieju można składać, dzwoniąc  pod numer 32 412 09 49, 32 412 09 61 lub za pośrednictwem strony internetowej www.chessarbiter.com.
W zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, rok urodzenia oraz numer telefonu kontaktowego. Osoby niepełnoletnie  proszone są o dostarczenie w dniu turnieju pisemnej zgody rodzica lub opiekuna prawnego.

Więcej informacji dotyczących rozgrywek można znaleźć w regulaminie zawodów – (POBIERZ PDF 336 KB)

Do pobrania:
Oświadczenie uczestnika zawodów (plik .docx);
Oświadczenie rodzica/opiekuna osoba niepełnoletniej (plik .docx)