Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weź udział w "Akcji Kopciuszek". Podziel się niepotrzebną odzieżą - Powiat Wodzisławski

Weź udział w „Akcji Kopciuszek”. Podziel się niepotrzebną odzieżą

Powiatowy Ośrodek Wsparcia "Perła" w Wodzisławiu Śl. organizuje akcję, w ramach której wszyscy chętni mogą podzielić się niepotrzebnymi ubraniami oraz kolorowymi materiałami tekstylnymi.

dłonie

W ramach akcji można przekazać na cel dobroczynny niepotrzebne ubrania oraz kolorowe tekstylia. Chodzi głównie o odzież dla osób dorosłych. Ważne, by była ona czysta i nieuszkodzona. Ciuchy trafią do osób potrzebujących. Inne tekstylia zostaną z kolei wykorzystane w działalności terapeutycznej Ośrodka.

Zbiórka trwa do 20 maja w dni robocze od 7:30 do 15:30. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie w ośrodku, tel. 32 456 05 16.