Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wesprzyj zakup sztandaru dla strażaków - Powiat Wodzisławski

Wesprzyj zakup sztandaru dla strażaków

Uruchomiony został rachunek bankowy w celu prowadzenia zbiórki funduszy, które zostaną przeznaczone na zakup sztandaru dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim.

Z zebranych środków ma zostać również sfinansowane wydanie publikacji dotyczącej historii ochrony przeciwpożarowej na ziemi wodzisławskiej, a także uroczystość przekazania sztandaru. Osoby chcące wesprzeć strażaków mogą dokonać tego przelewem na rachunek:

39 8469 0009 0010 7800 2000 0005

z dopiskiem „Darowizna na sztandar dla KP PSP Wodzisław Śląski”. Za każdą darowiznę w imieniu strażaków serdecznie dziękujemy!