Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Weekend z wojskiem z okazji Święta Wojska Polskiego - Powiat Wodzisławski

Weekend z wojskiem z okazji Święta Wojska Polskiego

Wojskowe Centrum Rekrutacji w Rybniku (dawna Wojskowa Komenda Uzupełnień) zaprasza 15 sierpnia na stadion MOSiR w Wodzisławiu Śl., gdzie zorganizowane zostanie mobilny punkt rekrutacyjny pod hasłem "Weekend z wojskiem".

Żołnierz na warcie, zdjęcie ilustracyjne

Wydarzenie organizowane jest z okazji Święta Wojska Polskiego. Mobilny punkt rekrutacyjny zawita na wodzisławski stadion miejski w poniedziałek 15 sierpnia od godz. 12:00 do 16:00. W programie m.in. prezentacje w wykonaniu Jednostki Strzeleckiej 2023 Wodzisław Śląski.

Grafika promująca weekend z wojskiem 15.8.2022 w Wodzisławiu Śl., mat. WCR Rybnik