Webinar: preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza 29 października na internetowe seminarium poświęcone preferencyjnym instrumentom finansowym oferowanym przez Fundusz Górnośląski S.A.

Fundusz Górnośląski S. A. to największa instytucja otoczenia biznesu w województwie śląskim. Wspiera przedsiębiorców, między innymi poprzez pożyczkowe wsparcie finansowe. W swoim portfelu posiada preferencyjne instrumenty finansowe – pożyczki z przeznaczeniem na wydatki inwestycyjne i bieżące. Fundusz jest też obecnie operatorem pożyczek płynnościowych w ramach POIR związanych z ratowaniem przedsiębiorstw w związku z pandemią COVID 19.

O szczegółach oferty i zasadach udzielania wsparcia będzie można dowiedzieć się podczas spotkania online, które odbędzie się 29 października (przyszły czwartek) o godz. 11:00 na platformie https://zoom.us/j/99862073711.

Link do spotkania zostanie aktywowany kwadrans przed spotkaniem. Planowany czas webinaru to 30-45 minut.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby!

Webinar_grafika_29.10