Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ważne spotkanie dla rolników powiatu wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Ważne spotkanie dla rolników powiatu wodzisławskiego

W powiecie wodzisławskim startuje kampania informacyjno – promocyjna Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dotycząca przyjmowania wniosków o przyznanie płatności w ramach systemów wsparcia bezpośredniego, ONW oraz programów rolnośrodowiskowych. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się w piątek, 21 lutego 2014 r., w Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach.

Wzorem lat ubiegłych w spotkaniu udział weźmie około 80-100 rolników z terenu powiatu wodzisławskiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Do udziału zaproszeni zostali również m.in. przedstawiciele oddziałów regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Agencji Rynku Rolnego, KRUS i innych instytucji okołorolniczych.

Wszyscy chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o kontakt z Wodzisławskim Biurem Powiatowym ARiMR pod nr tel. (32) 475 75 31, fax (32) 473 32 74.

Początek spotkania o godz. 10:00.