Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski WARSZTATY SZKOLENIOWE „ZASADA RÓWNOŚCI SZANS MĘŻCZYZN I KOBIET W PROJEKTACH PO KL. STANDARD MINIMUM.” - Powiat Wodzisławski

W dniach 15-16 października 2009 roku Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem EFS w Rybniku przy Rudzkim Inkubatorze Przedsiębiorczości Sp. z o.o. organizuje warsztaty "Zasada równości szans mężczyzn i kobiet w projektach PO KL. Standard minimum.". Warsztaty, które odbędą się w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a, będzie prowadziła trenerka Małgorzata Jonczy- Adamska.

Ogłoszony w kwietniu 2009 „standard minimum” dotyczący realizacji zasady równości  szans kobiet i mężczyzn obowiązuje we wszystkich projektach dofinansowanych z PO KL. Dotyczy on zarówno odpowiednich zapisów we wniosku aplikacyjnym, jak i właściwej realizacji projektu. Nieuzyskanie min. dwóch pozytywnych odpowiedzi w standardzie równoznaczne jest z odrzuceniem wniosku.
Ilość pozytywnych odpowiedzi wymaganych do spełnienia standardu minimum będzie zwiększana od 2010 roku. Warto więc już teraz poznać wymagania i sposoby prawidłowego zawarcia ich w projekcie.

O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie jest bezpłatne.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu mogą zgłaszać się on-line poprzez stronę internetową www.rybnik.roefs.pl – zakładka szkolenia.