POWIAT WODZISŁAWSKI oficjalny serwis internetowy

 
Strona startowa Aktualności i wydarzenia

W niedzielę zapraszamy na muzyczne „plażowanie” z Radiem Silesia

W ramach Festiwalu Górnej Odry w niedzielę, 27 czerwca, na wodzisławskim Rynku odbędzie się Biesiada na plaży z Radiem Silesia.

palma na tle nieba

W programie muzyczne występy m.in. Bożeny Mielnik, Arkadii Band i Mirosława Szołtyska. Wszystko w specjalnie zaaranżowanej plażowej scenerii. Początek o godz 16:00.

Wcześniej, bo od godz. 13:00 zapraszamy na festyn rodzinny przygotowany w ramach „Oazy Aktywności”. W programie gry i zabawy dla małych i dużych, animacje dla całych rodzin, konkursy plastyczne, nauka tańca linowego i wiele innych atrakcji i niespodzianek. Wszystkich uczestników festynu poczęstujemy też grochówką z kotła, a dzieci – również słodką watą cukrową.

Organizatorem „Festiwalu Górnej Odry” w Wodzisławiu Śl. jest Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. wspólnie z Muzeum, Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną, Miejskim Ośrodkiem Kultury i Sportu Centrum w Wodzisławiu Śl., biurem Związku Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego, promotorem marki turystycznej Kraina Górnej Odry, a także z ośrodkami kultury ze wszystkich gmin powiatu wodzisławskiego.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Śląskiego.

Aby poznać atrakcje zaplanowane w innych miastach naszego regionu w ramach Festiwalu Górnej Odry – PRZECZYTAJ ULOTKĘ (PDF 8 MB – nowe okno)

Wstęp na wszystkie wydarzenia Festiwalu bezpłatny. Serdecznie zapraszamy na pokład!

Festiwal Górnej Odry grafika promująca Biesiadę z Radio Silesia