Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski VII Karnawałowy Bal Maskowy dla Osób Niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

VII Karnawałowy Bal Maskowy dla Osób Niepełnosprawnych

11 lutego 2009 r. Powiatowy Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi po raz siódmy zorganizował Karnawałowy Bal Maskowy dla osób niepełnosprawnych. W Wiejskim Domu Kultury w Czyżowicach bawiło się prawie 200 podopiecznych z ośrodków z Wodzisławia Śląskiego, Bielska Białej, Knurowa, Rudy Śląskiej, Tychów, Niedobczyc oraz Lysek.

Oficjalnego otwarcia balu dokonał Damian Majcherek – Etatowy Członek Zarządu Powiatu Wodzisławskiego.

tn_imgp0582

Wspaniałą zabawę oraz dobrą atmosferę zapewnił zespół muzyczny, który na początek zaprosił wszystkich uczestników do odtańczenia poloneza.
Podczas balu odbywały się liczne konkursy oraz loterie fantowe z nagrodami. Tradycyjnie,  jak co roku,  każdy uczestnik mógł się wykazać pomysłem  na oryginalne przebranie, a najlepsze kostium zostały nagrodzone.  Ciekawostką było to, że po raz pierwszy podczas imprezy wybierano królową i króla balu.