Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski VI Targi "OGRO-DOM" 22-23 maj 2010 r. - Powiat Wodzisławski

VI Targi "OGRO-DOM" 22-23 maj 2010 r.

Forum Firm Miasta Radlin serdecznie zaprasza do udziału w organizowanych po raz VI Targach OGRO-DOM Wszystko dla Domu i Ogrodu, które odbędą się w dniach 22-23 maja 2010 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie przy ul. Korfantego 17. Targi obejmują oferty wyposażenia dla domu i ogrodu m.in. materiały budowlane, stolarka okienna, materiały wykończeniowe, podłogi, ogrody, krzewy i sadzonki oraz wiele innych.

Formularz zgłoszeniowy można przesłać elektronicznie poprzez stronę forum, lub wydrukować i przesłać pod numer faxu 032 45 90 257. Więcej informacji TUTAJ