Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie - Powiat Wodzisławski

VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie

2 grudnia 2008 roku w Zespole Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl. o godz. 9.00 odbędzie się VI Powiatowy Konkurs Wiedzy o Regionie. Do konkursu zgłosiło swój udział siedem szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest 10-lecie Powiatu Wodzisławskiego. Konkurs składa się z dwóch etapów.

W pierwszym etapie (eliminacje), udział wezmą wszystkie drużyny. Do drugiego etapu przejdą 4 najlepsze szkoły, które rywalizować będą o zwycięstwo.

Organizatorem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. oraz Zespół Szkół Zawodowych w Wodzisławiu Śl.

Opracowało:
Biuro Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.