Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski VI Ogólnopolski Konkurs Literacki "O pióro Reymonta" - Powiat Wodzisławski

VI Ogólnopolski Konkurs Literacki "O pióro Reymonta"

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kobielicach Wielkich zaprasza do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Literackim "O pióro Reymonta".

W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy powyżej piętnastego roku życia, nie będący członkami stowarzyszeń pisarzy, uprawiający amatorsko twórczość literacką. Uczestnicy nadsyłają jedną pracę,  kategoria do wyboru: nowela, opowiadanie, rozprawka, opis kronikarski, felieton, reportaż; o objętości  do dziesięciu stron maszynopisu (format A-4). Prace należy przesyłać do 30 marca 2011 r.

Więcej informacji w Regulaminie