Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski V sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

V sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

V sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego obecnej kadencji odbędzie się 28 lutego 2019 r. w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92A. Rozpoczęcie o godz. 14:00.

zawiadomienie o sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
3. Przyjęcie protokołu z obrad IV sesji Rady Powiatu.
4. Sprawozdania:
a) z działalności Zarządu Powiatu w okresie od IV sesji,
b) z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Powiat Wodzisławski.
5. Interpelacje i zapytania radnych.
6. Rozpatrzenie projektów uchwał w następujących sprawach:
a) zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr III/45/2019 z dnia 24 stycznia 2019 roku w sprawie budżetu Powiatu Wodzisławskiego na 2019 rok wraz z załącznikami,
b) zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr III/44/2019 z dnia 24 stycznia 2019 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wodzisławskiego na lata 2019 – 2034.
7. Wnioski i oświadczenia radnych.
8. Informacje bieżące.
9. Zamknięcie obrad V sesji.