Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE ULIC RYMERA I ROGOZINA W RADLINIE - Powiat Wodzisławski

UWAGA! ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W REJONIE ULIC RYMERA I ROGOZINA W RADLINIE

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni, mając na uwadze poprawę bezpieczeństwa i usprawnienie ruchu drogowego, zmienił organizację ruchu na skrzyżowaniu ulic Rymera – Rogozina – Napierskiego w Radlinie. Wprowadzono pierwszeństwo przejazdu wlotom ulicy Rymera z równoczesnym podporządkowaniem wlotów ulic Rogozina oraz Napierskiego.

Zmiana organizacji ruchu w tym rejonie została wprowadzona po przeprowadzeniu konsultacji z Urzędem Miasta Radlin oraz Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim.