Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Uwaga! Zamknięcie ul. Mszańskiej oraz Turskiej - Powiat Wodzisławski

Uwaga! Zamknięcie ul. Mszańskiej oraz Turskiej

W najbliższych dniach, tj. 25 i 26 września, planowana jest czasowa zmiana organizacji ruchu na ul. Mszańskiej w Wodzisławiu Śląskim oraz na ul. Turskiej w Mszanie. Ulice te będą zamknięte dla ruchu wszystkich pojazdów.

EFRR logotyp

Zamknięcie tego odcinka związane będzie z kolejnym etapem prac nad przebudową drogi powiatowej 5021S.

Jednocześnie informujemy, że względu na prognozowane niekorzystne warunki atmosferyczne cześć prac bitumicznych może rozpocząć się jeszcze w czwartek, 24 września. Bardzo prosimy o zachowanie ostrożności oraz zwracanie uwagi na oznakowanie na remontowanym odcinku drogi.

Za utrudnienia przepraszamy.

Aktualizacja 24.09.2020 r.

Nawiązując do wczorajszego komunikatu o utrudnieniach w dniach 25 i 26 września na ul. Mszańskiej i Turskiej informujemy, że wczoraj późnym popołudniem podjęto decyzję, że ze względu na prognozowane na jutro i pojutrze opady deszczu, prace na tych drogach zostaną przyspieszone. W związku z tym już dzisiaj, 24 września, na ul. Mszańskiej i Turskiej wystąpią znaczne utrudnienia. Kładzione tam będą ostatnie warstwy asfaltu. Apelujemy do kierowców, aby omijali tamte drogi i wybierali trasy alternatywne.