Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski UWAGA! OD WTORKU UTRUDNIENIA W REJONIE UL. CZYŻOWICKIEJ - Powiat Wodzisławski

UWAGA! OD WTORKU UTRUDNIENIA W REJONIE UL. CZYŻOWICKIEJ

Jak poinformował wykonawca – firma DROG-BUD – od najbliższego wtorku, tj. 22 listopada, przez okres około dwóch tygodni ulica Czyżowicka w Wodzisławiu Śląskim na odcinku od skrzyżowania z ul. Wolności do skrzyżowania z ul. Pszowską będzie całkowicie zamknięta dla ruchu w obie strony. Zamknięcie jest spowodowane przystąpieniem do gruntownego remontu tego odcinka drogi.

W związku z powyższym wyznaczono objazd przez wodzisławską dzielnicę Kokoszyce (ulicą Pszowską do ulicy Młodzieżowej, następnie ulicami Oraczy, Olszyny i Nową w Czyżowicach).

Dodatkowo od wtorku dla środków komunikacji publicznej obowiązywać będzie objazd ulicami Bogumińską i Rzeczną, a przystanek autobusowy Wodzisław Śl. – Czyżowicka czasowo zostanie przeniesiony na ulicą  Bogumińską w rejon Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego.

Równocześnie informujemy, że kierowcy poruszający silę ulicą Czyżowicką mogą napotkać utrudnienia także w rejonie Karkoszki, gdzie kładziony jest chodnik oraz budowana kanalizacja deszczowa.