Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Od poniedziałku utrudnienia na drodze w Rogowie! - Powiat Wodzisławski

Od poniedziałku utrudnienia na drodze w Rogowie!

W najbliższy poniedziałek, 27 września (poniedziałek) planowane jest wdrożenie kolejnego etapu budowy kanalizacji sanitarnej w Rogowie (gmina Gorzyce). Oznacza to utrudnienia dla kierowców.

budowa drogi na zdjęciu robotnik drogowy wycinający asfalt

Wykonawca robót planuje od tego dnia zamknięcie dla ruchu drogi powiatowej ulicy Rogowiec na odcinku pomiędzy posesją nr 45a oraz posesją nr 60a (droga jednokierunkowa). Utrudnienia są związane z koniecznością wykonania kolektora kanalizacji sanitarnej w osi jezdni. Prace będą prowadzone z godzinach od 7-17, po czym umożliwiony zostanie dojazd do posesji. Przejazd w kierunkach Rogów-Bluszczów-Rogów będzie odbywał się wahadłowo.