Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Turniej piłki nożnej U-11 chłopców i dziewcząt - Powiat Wodzisławski

Turniej piłki nożnej U-11 chłopców i dziewcząt

Polski Związek Piłki Nożnej zaprasza młodych adeptów sztuki piłkarskiej na XVI edycję Turnieju im. Marka Wielgusa.

Jest to jedna z największych piłkarskich imprez w Polsce, przeznaczona dla drużyn szkolnych oraz uczniowskich klubów sportowych. W rozgrywkach wszystkich szczebli mogą brać udział wyłącznie zespoły składające się z zawodników/zawodniczek urodzonych od 1 stycznia 2000 roku. Zgłoszenie do gry odbywa się na podstawie przesłanego do Polskiego Związku Piłki Nożnej formularza zgłoszeniowego, w terminie do 10 kwietnia 2011 r.
Wszelkie informacje na temat rozgrywek (m. in.: regulamin, formularz) znajdują się na stronie www.turniejwielgusa.pl