Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Trwają konsultacje społeczne projektu strategii rozwoju powiatu - Powiat Wodzisławski

Trwają konsultacje społeczne projektu strategii rozwoju powiatu

Dobiegają końca prace nad nową strategią rozwoju powiatu wodzisławskiego. Dziś rozpoczęły się konsultacje projektu "Strategii Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego na lata 2023-2030+" z mieszkańcami.

„Strategia Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego na lata 2023-2030+” to dokument, który określa wizję rozwoju, cele strategiczne oraz narzędzia realizacji polityki realizowanej na poziomie powiatu. Konsultacje odbywają się od 6 do 21 kwietnia 2023 roku, do godziny 12:00. Konsultacje przeprowadzane są w formie forum wymiany opinii prowadzonego za pośrednictwem elektronicznych środków komunikacji. Opinie można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: fundusze@powiatwodzislawski.pl

Do pobrania:

Ogłoszenie o konsultacjach z mieszkańcami

Uchwała Zarządu Powiatu Nr 1721/2023 w sprawie przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami Powiatu Wodzisławskiego w przedmiocie projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie przyjęcia „Strategii Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego na lata 2023 — 2030+”, (pobierz pdf 160 KB)

Projekt uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Powiatu Wodzisławskiego na lata 2023 – 2030+ (pobierz PDF 2 MB)

Diagnoza Strategiczna Powiatu Wodzisławskiego – materiał źródłowy do Strategii Rozwoju Powiatu na lata 2023 – 2030+ (pobierz 1 MB)