Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Trwa remont Izby Przyjęć w Wodzisławiu Śląskim - Powiat Wodzisławski

Trwa remont Izby Przyjęć w Wodzisławiu Śląskim

Od miesiąca trwa remont Izby Przyjęć w Wodzisławiu Śląskim. Widać już pierwsze efekty.

Część korytarza głównego na parterze szpitala zmieniła się nie do poznania. Wyburzenie ścian znacznie zwiększyło jego przepustowość, co z pewnością pozytywnie wpłynie na funkcje komunikacyjne.
Z myślą o pacjentach zaprojektowaliśmy i wyodrębniliśmy dodatkowe gabinety lekarskie. Dziś możemy powiedzieć, że zakończył się pierwszy etap planowanych robót. W pierwszej połowie listopada rozpocznie się kolejny, tym razem w holu głównym i w gabinetach zabiegowych, dlatego prosimy pacjentów o jeszcze chwilę cierpliwości – mówi dyrektor szpitala Bożena Capek.
Drugi etap reorganizacji Izby Przyjęć będzie obejmował remont i poszerzenie gabinetu zabiegowego i wymianę wykładziny podłogowej. Wyodrębniona zostanie też rejestracja izby przyjęć.
Inwestycja nie ma na celu jedynie odświeżenia ścian i podłóg. Ma charakter remontu generalnego. Wraz z remontem ścian i posadzek, wymieniana jest instalacja elektryczna, wodno-kanalizacyjna oraz stolarka drzwiowa i okienna.

Zobacz w galerii jak zmienia się Izba Przyjęć wodzisławskiego szpitala