Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski To nie tylko misja, ale i dar serca. Dziś Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - Powiat Wodzisławski

To nie tylko misja, ale i dar serca. Dziś Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

Starosta wodzisławski Leszek Bizoń wraz z Zarządem Powiatu składa życzenia  wszelkiej pomyślności i satysfakcji z pełnionej funkcji rodzica zastępczego.

Grupa ludzi

Życzę Państwu wytrwałości i cierpliwości w pełnieniu tej, jakże ważnej misji, jednocześnie dziękuję za zaangażowanie włożone w opiekę i wychowanie dzieci oraz stworzenie im szczęśliwego i bezpiecznego ciepła rodzinnego.

Dziękujemy za trud i zaangażowanie w niesieniu pomocy dzieciom, które czasowo straciły możliwość wychowania się we własnych domach. Jako Rodzice Zastępczy z wielką odpowiedzialnością budujecie zastępczy dom dla każdego potrzebującego pomocy dziecka, które trafia pod Waszą opiekę. Wyzwanie, które podejmujecie każdego dnia, świadczy o gotowości do poświęceń oraz otwartości na potrzeby dzieci, które dzięki Waszej trosce zyskują bezpieczną przystań i domową atmosferę.