Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szpitale w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach ograniczają odwiedziny chorych - Powiat Wodzisławski

Szpitale w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach ograniczają odwiedziny chorych

W związku z nasilającym się wzrostem zachorowań na infekcje wirusowe, Powiatowy Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach wprowadził ograniczenia w odwiedzinach chorych we wszystkich oddziałach szpitalnych.

Wczoraj, 24 stycznia, dyrekcja szpitali w Wodzisławiu Śl. i Rydułtowach wprowadziła zarządzenie o ograniczeniu odwiedzin pacjentów oddziałów szpitalnych. W związku z tym u osoby chorej może przebywać jednocześnie jedna osoba, z zastrzeżeniem, że osoby poniżej 12 roku życia mogą odwiedzać pacjentów w towarzystwie osoby dorosłej, tylko w uzasadnionych przypadkach i za zgodą ordynatora, lekarza kierującego oddziałem lub lekarza pełniącego dyżur medyczny.