Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski "Szlachetna Paczka" również od starostwa - Powiat Wodzisławski

„Szlachetna Paczka” również od starostwa

Akcja charytatywna „Szlachetna Paczka” po raz ósmy została wsparta przez pracowników starostwa oraz radnych powiatu wodzisławskiego. W tym roku pomogliśmy pani Agacie i panu Marcinowi oraz ich czworgu dzieci. Zebrane pieniądze – ponad 3,5 tys. zł – pozwoliły na zakup wielu niezbędnych dla rodziny rzeczy.

szlachetna paczka starostwo

Największą potrzebą rodziny był opał, który umożliwi jej ogrzanie całego domu (dotychczas tylko wybrane pomieszczenia były dogrzewane przez piecyk gazowy). Dodatkowo zakupiono wannę z wyposażeniem, chłodziarko-zamrażarkę, sokowirówkę, produkty spożywcze, środki czystości, leki, środki higieniczne, kołdry, poduszki i kapcie. Wszystkie rzeczy zostały już przekazane potrzebującej rodzinie. W imieniu starosty Leszka Bizonia, który objął patronatem „Szlachetną Paczkę”, dziękujemy pracownikom starostwa oraz radnym powiatu za zaangażowanie się w akcję i przekazane datki. A obdarowanej rodzinie życzymy zdrowych i szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia!