Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szlachetna Paczka - pomoc płynie także od Starostwa - Powiat Wodzisławski

Szlachetna Paczka – pomoc płynie także od Starostwa

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim wspólnie z Zarządem Powiatu oraz powiatowymi radnymi po raz kolejny wsparli ogólnopolską akcję "Szlachetna Paczka". W tym roku ufundowana przez samorządowców i urzędników paczka trafi do 24-letniego mieszkańca naszego powiatu.

Za zebrane pieniądze – 3260 zł, kupiono m.in.meble kuchenne, grzejnik olejowy, sprzęt AGD, odzież, żywność i środki czystości. Wszystkie te przedmioty w najbliższy weekend zostaną przekazane do centrum dystrybucyjnego „Szlachetnej Paczki”, mieszczącego się w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Wszystkim, którzy po raz kolejny zechcieli przyłączyć się do akcji, serdecznie dziękujemy!