Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Szansa na kolejne wsparcie Powiatu dla PPZOZ - Powiat Wodzisławski

Szansa na kolejne wsparcie Powiatu dla PPZOZ

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego pozytywnie rozpatrzył wniosek dyrekcji Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i w Wodzisławiu Śl. i wystąpił do Rady Powiatu z inicjatywą przekazania 150 tys. zł na modernizację urządzenia rtg w szpitalu w Wodzisławiu Śl.

rentgen

Dyrekcja PPZOZ poinformowała Zarząd Powiatu, że w ostatnim okresie doszło do awarii sprzętu w pracowni rentgenowskiej i istnieje pilna potrzeba jego naprawy. W związku z tym Zarząd Powiatu postanowił zwrócić się do Rady Powiatu o zgodę na przekazanie PPZOZ 150 tys. zł. Głosowanie w tej sprawie odbędzie się już podczas najbliższej sesji zaplanowanej na 29 sierpnia.