Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Świąteczny prezent od Eko-Okien dla powiatowych szpitali - Powiat Wodzisławski

Świąteczny prezent od Eko-Okien dla powiatowych szpitali

Do powiatowych szpitali w Rydułtowach i Wodzisławiu Śl. dotarła bardzo dobra informacja. Jedna z największych firm w regionie, EKO-OKNA SA w Kornicach postanowiła wesprzeć placówki leczące mieszkańców powiatu wodzisławskiego i okolic niebagatelną kwotą 500 tys. zł.

chirurg z kciukiem uniesionym w górę

Pomoc firmy dla PPZOZ to efekt osobistych starań i zabiegów starosty Leszka Bizonia, który od dłuższego czasu prowadził – jak się okazało – owocne rozmowy z zarządem firmy. – Bardzo się cieszę, że w tych trudnych czasach znaleźli się ludzie chcący pomóc. Jestem wdzięczny i serdecznie dziękuję firmie EKO-OKNA SA i jej kierownictwu za to, że zechcieli niemałą kwotą wspomóc właśnie nasze powiatowe szpitale – podkreśla starosta.

Za pozyskane środki zostanie kupiony aparat RTG na blok operacyjny, specjalistyczny stół do zabiegów ortopedycznych, a także sprzęt do operacji i wyposażenie bloku operacyjnego.