Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Strona internetowa projektu „Impuls do zmian. Partnerstwo lokalne dla rozwoju gospodarczego Powiatu Wodzisławskiego” - Powiat Wodzisławski

Wszystkich zainteresowanych postępami w realizacji projektu „Impuls do zmian. Partnerstwo lokalne dla rozwoju gospodarczego Powiatu Wodzisławskiego” zapraszamy na stronę internetową www.impulsdozmian.pl.

Można tam znaleźć ogólne informacje o projekcie, opisy Lidera i Partnera projektu, galerie zdjęć oraz zamieszczane na bieżąco aktualności.

www.impulsdozmian.pl

tn_logo kap

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego