Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski To będzie walka o tytuł "Najtwardszego Strażaka Powiatu Wodzisławskiego" - Powiat Wodzisławski

To będzie walka o tytuł „Najtwardszego Strażaka Powiatu Wodzisławskiego”

Zawody sprawnościowe drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych i Państwowej Straży Pożarnej, zabawy dla dzieci i młodzieży oraz prezentacja sprzętu ratowniczego, m.in. 42-metrowej drabiny. Takie atrakcje będą czekać na uczestników i gości Powiatowych Zawodów „Najtwardsi Strażacy Powiatu Wodzisławskiego”. Zawody odbędą się 10 września na terenie ośrodka Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim, ul. Cisowa 6.

III Powiatowe Zawody „Najtwardsi Strażacy Powiatu Wodzisławskiego” organizują wspólnie Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim.

Program III Powiatowych Zawodów „Najtwardsi Strażacy Powiatu Wodzisławskiego”

•  830 – zbiórka zespołu technicznego zawodów oraz sędziów,
  • 1000 – rozpoczęcie rejestracji drużyn z poszczególnych jednostek w sekretariacie zawodów,
  • 1045 – zakończenie rejestracji drużyn,
  • 1100 – uroczyste Otwarcie III Powiatowych Zawodów „Najtwardsi Strażacy Powiatu Wodzisławskiego”,
  • 1115 – rozpoczęcie zawodów,
  • 1500 – zakończenie zawodów,
  • 1630 – uroczyste zakończenie zawodów oraz wręczenie medali.

Zapraszamy wszystkich sympatyków pożarnictwa do wspólnego kibicowania.

Plakat promujący zawody z informacjami zawartymi w artykule