Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Strategia Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego - "Śląskie mocne informacją" - Powiat Wodzisławski

Strategia Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego – "Śląskie mocne informacją"

W grudniu 2008 roku Zarząd Województwa Śląskiego podjął decyzję o rozpoczęciu konsultacji wstępnego projektu Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego Województwa Śląskiego do roku 2015, który to projekt stanowi wynik dotychczasowych prac warsztatowych oraz dotychczasowych konsultacji.

Wszelkie uwagi oraz opinie do zamieszczonego poniżej dokumentu, jak również sugestie i wnioski do przygotowywanej Prognozy oddziaływania na środowisko Projektu Strategii można zgłaszać drogą elektroniczną na adres: si-strategia@silesia-region.pl lub pocztą na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
ul. Ligonia 46, 40-037 Katowice
Wydział Planowania Strategicznego i Przestrzennego

Termin zgłaszania uwag na tym etapie konsultacji upływa z dniem 31 stycznia 2009 roku.