Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Kolejna "Walerka" dla Starostwa - Powiat Wodzisławski

Kolejna „Walerka” dla Starostwa

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. już po raz dziewiąty (a ósmy z rzędu) zostało laureatem nagrody Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej – OKST im. Waleriana Pańki w Katowicach, popularnych „Walerek”.

Nagroda Lidera Edukacji Samorządowej przyznawana jest urzędom przez Ośrodek Kształcenia Samorządu Terytorialnego im. Waleriana Pańki w Katowicach za największą liczbę przeszkolonych pracowników w czterech kategoriach: miasto na prawach powiatu, gminy miejskie, gminy wiejskie i powiaty ziemskie. Dziś w siedzibie Ośrodka w Katowicach odbyło się wręczenie nagród. W imieniu powiatu pamiątkową statuetkę i dyplom odebrała wicestarosta Danuta Maćkowska.