Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sprawdź, które podmioty lecznicze z powiatu mają kontrakt z NFZ na 2022 r. - Powiat Wodzisławski

Sprawdź, które podmioty lecznicze z powiatu mają kontrakt z NFZ na 2022 r.

Na naszej stronie w zakładce "Opieka zdrowotna" w dziale "Dla mieszkańca" opublikowaliśmy aktualny wykaz podmiotów leczniczych z terenu powiatu wodzisławskiego, które mają podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia.

doktor

Wykaz został podzielony na 12 podstawowych działów. Od podstawowej opieki zdrowotnej i nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej po transport sanitarny, opiekę psychiatryczną i opiekę paliatywną. W tym samym dziale można znaleźć też rozkład pracy aptek ogólnodostępnych, które funkcjonują na terenie naszego powiatu.

1. Podstawowa opieka zdrowotna (plik .docx)
  2. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna (plik .docx)
  3. Leczenie stomatologiczne (plik .docx)
  4. Ambulatoryjna opieka specjalistyczna (plik .docx)