Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie z NGO na temat programu współpracy - Powiat Wodzisławski

Spotkanie z NGO na temat programu współpracy

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego do wzięcia udziału w spotkaniu konsultacyjnym na temat projektu uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 r.”

Konsultacje odbędą się dnia 3 października 2018 r. o godz. 16.00 w Powiatowym Młodzieżowym Ośrodku Sportu w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92.  Podczas spotkania możliwe będzie omówienie planowanej współpracy z Powiatem Wodzisławskim w roku 2019 r. W spotkaniu wezmą również udział członkowie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Wodzisławiu Śląskim.

Informujemy również, że projekt uchwały w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi  działalność pożytku publicznego na 2019 rok” jest dostępny na stronie internetowej www.powiatwodzislawski.pl w zakładce DLA NGO –  dział „KONSULTACJE I SPRAWOZDANIA Z NICH” oraz w zakładce „OGŁOSZENIA”.

Potwierdzenie udziału w konsultacjach należy zgłosić do dnia 2 października 2018 r. pod numerem telefonu 32 412 09 43 lub na adres e-mail: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl