Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie w sprawie budżetu obywatelskiego województwa - Powiat Wodzisławski

Spotkanie w sprawie budżetu obywatelskiego województwa

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza 9 lipca do Raciborza na Zamek Piastowski, gdzie odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące budżetu obywatelskiego Województwa Śląskiego.

plakat spotkanie w sprawie budżetu obywatelskiego

W spotkaniu wezmą udział eksperci ze Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej Bona Fides i pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach, którzy przybliżą założenia Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, przedstawią wzory dokumentów i przykładowe zadania. Spotkanie będzie także okazją do rozmowy na temat pomysłów i zadań, które mieszkańcy chcieliby zgłosić w I edycji.

Data i miejsca spotkania:

• 9 lipca (wtorek), godzina 17.00, Zamek Piastowski w Raciborzu (sala konferencyjna),

Szczegóły na stronie www.bo.slaskie.pl

I edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego ruszyła 10 czerwca. W czerwcu i lipcu odbędą się spotkania z mieszkańcami w kilkunastu miastach regionu. Spotkania potrwają do 19 lipca. Sami mieszkańcy będą mogli składać propozycje zadań do 26 lipca. Głosowanie odbędzie się 12-30 listopada 2019 roku, a do 31 grudnia poznamy listę zadań do realizacji.