Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie Klubu Podróżnika JAPONIA Prowadzący: Małgorzata Król - Powiat Wodzisławski

Spotkanie Klubu Podróżnika JAPONIA Prowadzący: Małgorzata Król

Jesteś ciekawy świata? Kochasz podróże? Jesteś otwarty na poznanie nowych kultur? Chcesz podzielić się wrażeniami? Przyjdź na kolejne spotkanie Klubu Podróżniaka do Ośrodka Kultury w Czyżowicach.

Spotkanie Klubu Podróżnika - Japonia

Japonia nie od dziś zadziwia swoją nieoczywistą kulturą, kuchnią i trendami, a mieszkańcy kraju kwitnącej wiśni wyróżniają się swoim oryginalnym stylem i kolorowym ubiorem. Powszechnie Japonia kojarzy się z większymi lub mniejszymi dziwactwami i zaprzeczeniem temu, co znane Europejczykom.

Ośrodek Kultury w Czyżowicach zaprasza 27 kwietnia 2023 o godz. 18.00 na spotkanie Klubu Podróżnika.

WSTĘP WOLNY!