Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Spotkanie autorskie z Barbarą Meder - Powiat Wodzisławski

Spotkanie autorskie z Barbarą Meder

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na spotkanie autorskie z Basią Meder - podróżniczką, autorką książek "Babcia w Afryce", "Babcia w pustyni i puszczy".

Spotkanie odbędzie się 14 września (środa) o godzinie 12:00 w sali multimedialnej. Wstęp bezpłatny.

Podczas spotkania Basia Meder opowie o swojej 14-miesięcznej wyprawie po 21 krajach Afryki z lat 2002-2003 i 2010. Nie zabraknie również pokazu zdjęć, które podróżniczka zrobiła przemierzając tysiące kilometrów wzdłuż i wszerz kontynentu afrykańskiego.

W kwietniu 2011 jej książka “Babcia w Afryce” otrzymała nagrodę TRAVELER 2010 w kategorii Podróżnicza Książka Roku 2010, przyznaną przez miesięcznik National Geographic Traveler.