Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Specjalistyczne doradztwo i szkolenia dla organizacji pozarządowych, spółdzielni socjalnych, pracy, kościołów itd. w ramach projektu "Inicjatywa" - Powiat Wodzisławski

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. serdecznie zaprasza podmioty ekonomii społecznej: organizacje pozarządowe, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, spółdzielnie pracy, spółdzielnie socjalne, związki wyznaniowe i inne na bezpłatne, specjalistyczne doradztwo indywidualne i szkolenia.