Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

27 maja 2020 r. od godz. 14:00 odbędzie się XIX sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego. Obrady odbędą się za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (zdalnie).

logo powiatu
Porządek obrad XIX sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego
  1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie wniosków o zmianę porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad XVIII sesji Rady Powiatu.
  4. Działalność Powiatu Wodzisławskiego w zakresie pomocy społecznej, wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej oraz polityki prorodzinnej:
    a) sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim za 2019 rok wraz z wykazem potrzeb w zakresie pomocy społecznej,
    b) sprawozdanie z efektów pracy organizatora rodzinnej pieczy zastępczej za 2019 rok.
  5. Sprawozdanie z działalności Zakładu Aktywności Zawodowej Zakładu Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim za 2019 rok.
  6. Sprawozdanie Zarządu Powiatu Wodzisławskiego z realizacji „Programu współpracy Powiatu Wodzisławskiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego” za 2019 rok.
  7. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie od XVIII sesji.
  8. Rozpatrzenie projektów uchwał w następujących sprawach:
    a) udzielenia dotacji celowych Powiatowemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim,
    b) zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr XV/161/2019 z dnia 19 grudnia 2019 roku w sprawie budżetu Powiatu Wodzisławskiego na 2020 rok wraz z załącznikami,
    c) zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr XV/160/2019 z dnia 19 grudnia 2019 roku w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wodzisławskiego na lata 2020-2036.
  9. Interpelacje i zapytania radnych.
  10. Wnioski i oświadczenia radnych.
  11. Informacje bieżące.
  12. Zamknięcie obrad XIX sesji.