Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego - Powiat Wodzisławski

Sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego

XII sesja Rady Powiatu Wodzisławskiego odbędzie się 10 października o godz. 15:00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92a.

logo powiatu

Porządek obrad XII sesji Rady Powiatu Wodzisławskiego w dniu 10 października 2019 roku:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad XI sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu Powiatu w okresie od XI sesji.
  4. Rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Rady Powiatu Wodzisławskiego Nr III/44/2019 z dnia 24 stycznia 2019 roku w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Wodzisławskiego na lata 2019 – 2034.
  5. Interpelacje i zapytania radnych.
  6. Wnioski i oświadczenia radnych.
  7. Informacje bieżące.
  8. Zamknięcie obrad XII sesji.