Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Seminarium promujące projekt "Dobry Start" - Powiat Wodzisławski

Seminarium promujące projekt "Dobry Start"

W dniu 19 listopada br. o godz. 10.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śl. przy ul. Pszowskiej 92 a odbędzie się seminarium pt. „Wspierania osób w trudnym położeniu w projektach systemowych”. Organizatorem jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim. Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Dobry Start”. Program aktywizacji społeczno - zawodowej oraz reintegracji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym w powiecie wodzisławskim, współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

loago-2

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego