Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Sanepid zaprasza na Krajowy Dzień Szczepień Ochronnych - Powiat Wodzisławski

Sanepid zaprasza na Krajowy Dzień Szczepień Ochronnych

Krajowy Dzień Szczepień obchodzony jest zawsze w pierwszy piątek grudnia. Z tej okazji, w najbliższy piątek, 7 grudnia od 8:30 do 14:00 w wodzisławskiej Powiatowej […]

szczepienie

Krajowy Dzień Szczepień obchodzony jest zawsze w pierwszy piątek grudnia. Z tej okazji, w najbliższy piątek, 7 grudnia od 8:30 do 14:00 w wodzisławskiej Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przy ul. Bogumińskiej 3 uruchomiony zostanie specjalny punkt konsultacyjno-informacyjny, gdzie będzie można uzyskać wszelkie informacje na temat szczepień ochronnych. Dystrybuowane będą też materiały informacyjne na ten temat.

Zapraszamy!