Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski RYDUŁTOWY: SPEKTAKL DLA DZIECI "NA TROPIE ZAGINIONEJ OPOWIEŚCI" - Powiat Wodzisławski

RYDUŁTOWY: SPEKTAKL DLA DZIECI „NA TROPIE ZAGINIONEJ OPOWIEŚCI”

23 lipca 2020 r. o godz. 17:00 zapraszamy do Rydułtowskiego Centrum Kultury "FENIKS" na spektakl dla dzieci z elementami interakcji "Na tropie zaginionej opowieści. Bilet: 10 zł / os.

„Na tropie zaginionej opowieści” (przedstawienie interaktywne dla dzieci od 4 lat) – w Narodowej Bibliotece Bajkowej co roku odbywa się remanent. Trzy wesołe Mole Książkowe zapisują, odpisują, liczą, przeglądają i sprawdzają stan wszystkich książek. Podczas kolejnego, codziennego dnia w pracy, Mole odbierają tajemniczy anonimowy telefon. W nocy z półek spadają wszystkie książki, a Wersik skarży się na strasznie dziwaczne koszmary. Efektem tych tajemniczych wydarzeń jest zniknięcie pewnej bardzo starej i cennej książki. Dzielna Zakładka postanawia wszcząć śledztwo i ruszyć tropem poszlak. Zanim jednak Molom Książkowym uda się rozwikłać zagadkę, będą musiały stawić czoła niecodziennym wydarzeniom i niezwykłym postaciom. Oprócz wartości artystycznych pobudzających oraz kształtujących wrażliwość młodego człowieka, spektakl ten propaguje polską literaturę piękną dla dzieci.
Rezerwacja biletów możliwa pod numerem telefonu 324577006. Zachęcamy do zakupu za pośrednictwem portalu biletyna.pl