Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ruszył nabór wniosków o środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego - Powiat Wodzisławski

Ruszył nabór wniosków o środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego.

pieniądze

Pracodawcy zainteresowani rozwojem własnych kwalifikacji lub kompetencji zatrudnionych przez nich pracowników mogą skorzystać ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Pieniądze można przeznaczyć m.in. na kursy i studia podyplomowe, egzaminy umożliwiające uzyskanie kwalifikacji lub uprawnień zawodowych, badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub zatrudnienia po ukończonym kształceniu, a także na ubezpieczenie NNW w związku z podjętym kształceniem.

Dofinansowanie może wynieść od 80% do 100% kosztów. Nabór wniosków potrwa od 25 do 29 września.

Szczegóły na stronie urzędu: http://wodzislawslaski.praca.gov.pl/rynek-pracy/aktualnosci/