Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Trwa nabór wniosków o przyznanie nagrody i wyróżnienia w dziedzinie sportu - zakończono - Powiat Wodzisławski

Trwa nabór wniosków o przyznanie nagrody i wyróżnienia w dziedzinie sportu – zakończono

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego ogłasza możliwość zgłaszania kandydatur do Nagrody i Wyróżnienia Powiatu Wodzisławskiego w Dziedzinie Sportu. Termin składania wniosków upływa w dniu 14 grudnia.

Nagrody i Wyróżnienia mogą otrzymać :

1. Zamieszkałe na terenie powiatu wodzisławskiego osoby fizyczne za osiągnięte wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym;
  2. Zamieszkali na terenie powiatu wodzisławskiego trenerzy prowadzący szkolenie zawodników, osiągających wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym;
  3. Zamieszkali na terenie powiatu wodzisławskiego trenerzy i inne osoby wyróżniające się osiągnięciami w działalności sportowej,o ile spełniają wymagania określone w Uchwale Nr IX/112/2011 Rady Powiatu Wodzisławskiego  z dnia 25 sierpnia 2011r. w sprawie ustanowienia Nagród i Wyróżnień Powiatu Wodzisławskiego za osiągnięte wyniki sportowe oraz za osiągnięcia w działalności sportowej.

Zgłoszenia kandydata do Nagrody lub Wyróżnienia dokonuje się poprzez złożenie wniosku. Wzór wniosku o przyznanie Nagrody i Wyróżnienia Powiatu Wodzisławskiego można pobrać  na stronie internetowej: www.powiatwodzislawski.pl w zakładce E-Urząd/Wnioski do pobrania lub w kancelariach Starostwa Powiatowego przy ul. Bogumińskiej 2 lub przy ul. Pszowskiej 92a w Wodzisławiu Śl.

Z wnioskiem o przyznanie Nagrody lub Wyróżnienia mogą wystąpić:

• jednostki organizacyjne i podmioty, których przedmiotem działalności statutowej jest kultura fizyczna, mające siedziby na terenie powiatu wodzisławskiego;
  • organizacje pozarządowe działające w zakresie kultury fizycznej, mające siedziby na terenie powiatu wodzisławskiego lub działające na terenie powiatu wodzisławskiego;
  • Starosta Wodzisławski;
  • prezydent miasta, burmistrz, wójt gminy z terenu powiatu wodzisławskiego;
  • Komisja Rady Powiatu Wodzisławskiego właściwa ds. kultury fizycznej;
  • szkoły i inne placówki oświatowe.

Termin i sposób złożenia wniosku:
Wnioski należy złożyć osobiście w kancelariach Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.,
przy ul. Bogumińskiej 2 lub przy ul. Pszowskiej 92a lub przesłać pocztą na adres: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl., ul. Bogumińska 2, 44-300 Wodzisław Śl.(decyduje data stempla pocztowego).
Termin składania wniosków w 2011 roku upływa w dniu 14 grudnia.