Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Rusza cykl turniejów w siatkówce plażowej - Powiat Wodzisławski

Rusza cykl turniejów w siatkówce plażowej

Już 29 maja odbędzie się pierwszy z pięciu turniejów siatkówki plażowej w ramach „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w Siatkówce Plażowej”, organizowany przez Siatkarski Klub „Górnik Radlin” i współfinansowany ze środków Powiatu Wodzisławskiego w ramach realizacji zadania publicznego. Serdecznie zapraszamy na tegoroczny sezon rozgrywek, który odbywa się już po raz siódmy.

plakat turniej siatkówki

Turnieje zostaną rozegrane przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie.

Zgłoszenia do udziału w turniejach przyjmowane będą w dniu zawodów do godziny 9:30. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna. Więcej szczegółów w regulaminie:

REGULAMIN (POBIERZ PDF)