Przejdź do menu głównego Przejdź do treści Mapa serwisu

+48 32 453 97 10

Rozstrzygnięto konkurs na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej

Zarząd Powiatu Wodzisławskiego na wczorajszym posiedzeniu, po zapoznaniu się z protokołem komisji konkursowej, postanowił powołać na stanowisko dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Wodzisławiu Śl., na nową pięcioletnią kadencję, jej dotychczasową dyrektorkę – Teresę Jakubiak.

W konkursie ogłoszonym w kwietniu wystartowały dwie kandydatki, w tym obecna pani dyrektor. Decyzją ośmioosobowej komisji, w której zasiedli m.in. przedstawiciele Kuratorium Oświaty, związków zawodowych, rady pedagogicznej i Starostwa Powiatowego, zarekomendowano Zarządowi Powiatu powołanie na stanowisko dyrektora Poradni Teresę Jakubiak. W głosowaniu uzyskała ona poparcie siedmiu członków Komisji przy jednym głosie wstrzymującym.