Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » ROWEREM PRZEZ POWIAT

ROWEREM PRZEZ POWIAT

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim organizuje w dniu 30 sierpnia 2009r. XI Powiatowy Rajd Rowerowy 2009 Wodzisław Śląski – Bluszczów.

Tegoroczna trasa rajdu prowadzić będzie z Wodzisławia Śląskiego przez następujące miejscowości: Czyżowice, Kokoszyce, Pszów, Lubomia, Syrynia. Rozpoczęcie rajdu nastąpi 30 sierpnia br. o godzinie 11:00
na parkingu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Centrum” w Wodzisławiu Śląskim, natomiast przyjazd na metę w Bluszczowie zaplanowano na godz. 14:15.
Rajd ma wyłącznie charakter rekreacyjny, a przebieg trasy dostosowany jest zarówno dla amatorów turystyki rowerowej, jak i weteranów tej formy spędzania wolnego czasu.
Dla wszystkich uczestników, za udział w rajdzie, przewidziane są pamiątkowe koszulki i przypinki, a na mecie organizator zapewni ciepły posiłek i napoje. Udział w rajdzie jest bezpłatny.
Jednocześnie informuję, iż wszyscy chętni do udziału w rajdzie, proszeni są
o zgłoszenie się do Biura Kultury, Kultury Fizycznej i Turystyki do dnia 25 sierpnia 2009 r. pod nr tel. 412 – 09 – 62. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, PESEL oraz telefon kontaktowy.
Rejestracja uczestników w dniu rajdu odbędzie się w godz. od 10:15 do 10:55.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pobierz regulamin