Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Radlin: KONKURS REGIONALNY „ŚLĄSKA MARZANNA 2022”

Radlin: KONKURS REGIONALNY „ŚLĄSKA MARZANNA 2022”

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie wzorem lat ubiegłych organizuje konkurs na wykonanie kukły Marzanny. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dostarczenie MINI Marzanny /max 50 cm/ na adres organizatora : Miejski Ośrodek Kultury , Radlin, ul.Mariacka 9, w terminie do dnia 15.03.2022 r. do godz. 20.00.

plakat - konkurs "Śląska Marzanna 2022"

Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie osoby indywidualne. Za najlepsze prace w następujących kategoriach : przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, przewidziane są nagrody.

Kryteria oceny: ogólne wrażenie artystyczne, stopień wykonania przez dzieci, sposób wykonania i dobór materiałów /materiały ekologiczne, prosimy nie stosować tworzyw sztucznych, zachowanie klimatu tradycji śląskiej
Prezentacja prac konkursowych w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie : 18.03 – 25.03.22.

Rozdanie nagród ODBĘDZIE SIĘ PODCZAS KONCERTÓW WIOSENNYCH W MOK w dniu 18.03 – w programie występy solistów MOK oraz krótki spektakl w wyk. Grupy Artystycznej MAŁY PRZYTUP oraz PRZYTUP pt. „POŻEGNANIE MARZANNY” /wstęp wolny/
– dla przedszkoli godz. 9.30 /można zgłosić krótką prezentację artystyczną np. piosenkę, taniec/
– dla szkół godz. 11.00 /można zgłosić krótką prezentację artystyczną np. piosenkę, taniec/

Zachęcamy grupy przedszkolne i szkolne do udziału w imprezie/zapisy/Całość uświetni mini koncert Górniczej Orkiestry „Marcel”. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez MOK w Radlinie podanych danych osobowych prowadzącego i uczestnika oraz umieszczanie wizerunku uczestników w materiałach związanych z realizacją przez MOK w Radlinie KONKURSU REGIONALNEGO „ŚLĄSKA MARZANNA” zamieszczanych na portalach internetowych, w prasie oraz publikacjach i wystawach. Obowiązujące zasady dot. przetwarzania danych osobowych publikujemy na stronie internetowej pod adresem https://radlin.pl/zpdo.

Wszelkie informacje i zapisy pod nr. tel. 4568633 wew. 24 , e-mail: m.kuczera-rok.mok@radlin.pl, s.borkowska.mok@radlin.pl Koordynacja całości M. Kuczera-Rok , S. Borkowska.