Przejdź do menu głównego Przejdź do menu dodatkowego Przejdź do treści Mapa serwisu

Herb powiatu wodzisławskiego Powiat Wodzisławski » Radlin: KONKURS „JAJKO O! ZDOBIONE”

Radlin: KONKURS „JAJKO O! ZDOBIONE”

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie zaprasza do udziału w Konkursie - wokół tradycji – jajko O! zdobione! Konkurs jest adresowany do wszystkich artystów oraz miłośników rękodzieła, dla których wielkanocna tradycja zdobienia jaj jest okazją do zgłębiania tradycyjnych technik zdobniczych oraz do tych twórców, którzy wyjątkową formę jaja uznają za okazję do wykonania artystycznej kompozycji malarskiej bądź graficznej. Dodatkową kategorią będą kartki świąteczne zawierające motywy Świąt Wielkanocnych.

plakat - konkurs w MOK Radlin

Regulamin konkursu:

Konkurs jest adresowany dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prace będą oceniane w kategoriach: PISANKI- zdobienie tradycyjne (dzieci, młodzież, dorośli), PISANKI-zdobienie nowatorskie (dzieci, młodzież, dorośli), KARTKI ŚWIĄTECZNE (dzieci, młodzież, dorośli).

PRACE- max.5 szt. w jednej technice, łącznie z opisem (imię i nazwisko, wiek, nr. telefonu lub adres mailowy) należy dostarczyć na adres organizatora do 31.03.22r. Jeden autor może przedstawić prace w różnych technikach. Organizatorzy przewidują ciekawe nagrody rzeczowe. Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w dniu 05.04.22r. o godz. 17:30.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy 05-12.04 w dni powszednie od godz.8:00-20:00. Odbiór prac od 13.04 w godz. 8:00-16:00. Serdecznie zapraszamy!